Přidaná hodnota karet CCS

Průměrná úspora našich klientů je 16 %

Vypočítejte si úsporu za palivo při chytrém čerpání

nevím
km nevím
l/100 km
1
30
15
Průměrná cena v kraji
/ litr
Vaše průměrná cena
/ litr
Vaše možná cena
/ litr
Vaše potenciální úspora
/ ročně

Díky platebním kartám CCS budete mít absolutní přehled o útratách za pohonné hmoty. Poskytneme vám podrobný výpis všech transakcí na každou kartu. Společně s podrobným přehledem o cenách benzinu na všech čerpacích stanicích, které akceptují naše karty, vám doporučíme levnější čerpací stanice ve vašem okolí.

TEMP

Zjednodušte firemní administrativu

Neskladujte desítky účtenek za pohonné hmoty. Mějte vše pohromadě na jedné faktuře, kterou pohodlně založíte do účetnictví. Faktura bude navíc uložená u nás v administraci v různých formátech, které lehce importujete do svého účetního systému.

Prohlédněte si demo zákaznickeho servisu CCS

Pro přihlášení prosím použijte přihlašovací jméno: CCSDEMO a heslo: CCSdemo1


TEMP

Analytické možnosti systému CCS

CCS zahrnuje více než jenom karty. Systém dokáže zpracovat nasbíraná data do přehledných výstupů. Můžete měřit útratu jednotlivých uživatelů karet a hlídat ceny, za které tankují. Jako jediná společnost máme přehled o okamžitých cenách pohonných hmot na čerpacích stanicích v ČR. Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější palivo na vaší trase. V kombinaci s monitoringem vozidel CCS Carnet také získáte kompletní přehled o veškerých aktivitách vozidel. Z výstupů jednoduše poznáte efektivitu využívání vozidla nebo čas strávený na cestách.


TEMP

Využívejte dalších benefitů a služeb

Držitelé karet CCS Limit, CCS Limit Exclusive i UTA/CCS jsou úrazově pojištěni. Kartou CCS je možné platit i další zboží a služby mimo čerpací stanice, např. vybraných servisech, pneuservisech a myčkách. Dále je možné kartu použít pro platbu za odtah vozidla, pro nákup dálničních známek, platbu parkovného apod. Prostřednictvím karty CCS Toll lze také snadno uhradit mýtné v ČR a SR.

Porovnejte vlastnosti karet CCS