Přidaná hodnota systému Carnet

Systém Carnet je vhodný jak pro firmu s několika vozidly, tak pro řízení flotily o stovkách osobních
i užitkových vozů, strojů a zařízení.

TEMP

Zjednodušte firemní administrativu

Systém umožňuje automatické vedení knihy jízd, kontrolu spotřeby, zpracování cestovních příkazů včetně mezinárodních a zjednodušení administrativy.

Prohlédněte si demo systému Carnet


TEMP

Využívejte vozový park efektivně

Monitoring vozidel CCS Carnet Vám poskytne kompletní informace o provozních veličinách a činnosti obsluhy stroje. Díky monitoringu aut CCS Carnet dokážete lépe plánovat výkony, využívat techniku a optimalizovat procesy nasazování techniky do budoucího provozu. 


TEMP

Mějte přehled o chování řidičů, strojů a zařízení

Srovnáním řidičů mezi sebou či vyhodnocení jejich stylu jízdy formou hodnocení odchylky od normované spotřeby benzínu a nafty upozorňuje systém CCS Carnet na neekonomické chování. Díky efektivní kontrole uspoří firma také na nákladech údržby a opotřebení vozu.


TEMP

Sledujte údaje o čerpání pohonných hmot

Díky evidenci čerpání pohonných hmot CCS kartou (či jinou tankovací kartou) je jednoduché srovnat skutečně natankované množství s množstvím, které přibylo v nádrži a vyhodnotit odchylky.

Zabezpečení majetku

CCS Carnet dokáže díky vlastní technologii monitorovat pohyby vozidla, dále otevírání dveří, nákladového prostoru a další parametry. Jednotlivým vozům je také možné nastavit povolenou oblast působnosti a v případě potřeby lze systém napojit k Pultu centrální ochrany. Samozřejmě je možné všechny stavy sledovat a získat okamžitě info pomocí SMS. Lze hlídat neoprávněné používání vozu případě použití vozu řidičem, který se nepřihlásí přes čip.