Základní informace

Jsme lídr na trhu. Společnost CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o. je největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice i ve střední Evropě.

Zároveň poskytujeme doplňkové služby spojené s provozem firemních vozidel, ke kterým patří výhodné cestovní, úrazové, životní a havarijní pojištění. Dále našim klientům dodáváme informace o nejlevnějších místech pro tankování a shromažďujeme informace o mýtném v zahraničí. 


Člen skupiny Fleetcor

TEMP

Skupina FLEETCOR je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet. Od svého založení v roce 2000 skupina získala a vyvinula řadu významných značek palivových karet v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe (např. CCS, CFN, FleetNet, Fuelman, Keyfuels, Mannatec, PPR a další).

Nabízí programy tankovacích karet jak přímo komerčním a vládním provozovatelům vozidel, tak i prostřednictvím marketingových partnerů, včetně velkých ropných společností, obchodníků, co-brandových karet partnerů a prodejců.

Celkem FLEETCOR obsluhuje více než 530 000 zákaznických účtů s přibližně 2,5 miliony používaných platebních palivových karet a zpracovává nákupy přesahující 14 miliard dolarů ročně.

FLEETCOR zaměstnává přes 1 100 pracovníků, kteří působí v 17 zemích v USA a Evropě. Partnery skupiny jsou i takoví investoři jako Bain Capital, Summit Partners a Advent International.