Máte malou firmu s několika auty a řešíte zjednodušení administrativy
a čerpání pohonných hmot? Máme pro vás ideální řešení.


TEMP

Ušetřete za nákup pohonných hmot

Základním stavebním kamenem každé úspory je možnost analyzovat aktuální stav. Díky platebním palivovým kartám CCS budete mít absolutní přehled o útratách za pohonné hmoty. Poskytneme vám podrobný výpis všech transakcí na každou tankovací kartu. Společně s podrobným přehledem o cenách benzinu na všech čerpacích stanicích, které akceptují naše karty, vám doporučíme levnější čerpací stanice ve vašem okolí.


TEMP

Uspořte čas za administrativu

Už žádné schraňování účtenek a účtování nákladů ve chvíli, kdy musíte řešit své zakázky. Díky kartám CCS dostanete jednou měsíčně jeden daňový doklad s detailním přehledem nákladů.

Prohlédněte si demo zákaznickeho servisu CCS


TEMP

Zvolte si sortiment a služby, které chcete využívat

CCS palivové karty umožňují nastavení a operativní změnu, kdykoliv to budete potřebovat. Zvolte si druh služeb a produktů, za které bude možné ve vaší firmě palivovou kartou CCS platit. Nastavte denní i měsíční limity a navíc budete mít dokonalý přehled o tom, za co vaši zaměstnanci platí.

Porovnejte vlastnosti karet CCS


TEMP

Plaťte bezhotovostně, využijte nadstandartní služby

Ke kartám je možné s CCS sjednat velmi výhodné pojištění, které zcela poráží srovnatelné nabídky na trhu. Jde zejména o havarijní pojištění, u kterého můžete díky CCS dosáhnout úspory i více než 50 %. Kromě tohoto druhu pojištění vozu je součástí nabídky také úrazové pojištění řidičů (standardně součástí služeb palivových karet CCS) a cestovní připojištění.


TEMP

Mějte dokonalý přehled o svých vozidlech

Propojte data z vašich palivových karet CCS s jedním z nejmodernějších nástrojů na monitoring vozidel. V současné době slouží více než 4000 firmám a téměř 50 000 uživatelům. Je vhodný jak pro firmu s několika vozidly, tak pro řízení flotily o stovkách osobních i užitkových vozů, strojů a zařízení.