Hledáte spolehlivé a komplexní řešení pro správu většího vozového parku?


TEMP

Zjednodušte firemní administrativu

Bezhotovostní platby na široké síti čerpacích stanic a propojení dat se systémem pro monitoring vozidel umožňuje automatické vedení knihy jízd, zpracování cestovních příkazů včetně mezinárodních a zjednodušení administrativy. Díky palivovým kartám CCS dostanete jednou měsíčně jeden daňový doklad s detailním přehledem nákladů, které snadno přenesete do vašeho systému účetnictví.

Více o kartách CCS


TEMP

Optimalizujte náklady za pohonné hmoty

Díky evidenci čerpání paliva tankovací CCS kartou (či jinou palivovou kartou) a propojením s daty ze systému Carnet je jednoduché srovnat skutečně natankované množství s množstvím, které přibylo v nádrži a vyhodnotit odchylky.

Prohlédněte si demo zákaznickeho servisu CCS

Pro přihlášení prosím použijte přihlašovací jméno: CCSDEMO a heslo: CCSdemo1
TEMP

Mějte dokonalý přehled o chování řidičů, strojů a zařízení

Srovnáním řidičů mezi sebou či vyhodnocení jejich stylu jízdy formou hodnocení odchylky od normované spotřeby upozorňuje Carnet na neekonomické chování. Díky lepší kontrole uspoří firma také na nákladech údržby a opotřebení vozu.

Prohlédněte si demoverzi CCS Carnet


TEMP

Využívejte vozový park efektivně

Monitoring vozidel CCS Carnet vám poskytne kompletní informace o provozních veličinách a činnosti obsluhy automobilu či stroje. Tak dokážete lépe plánovat výkony, využívat techniku a optimalizovat procesy nasazování vozidel a techniky do provozu.