CCS nabízí spolehlivé, komplexní a především bezpečné řešení pro správu velkého vozového parku.


TEMP

Udržujte flotilu vozů organizovanou

Systém CCS je přizpůsobený provozu velkého množství vozidel. Rozhraní poskytuje intuitivní přehled o současném stavu, a zároveň můžete v reportech vidět vše důležité za vybrané období. Palivové karty umožňují kategorizaci pomocí vámi definovaných poznámek. Propojení dat z palivových karet CCS s jedním z nejmodernějších nástrojů na monitoring vozidel CCS Carnet umožní správu nákladů, technického stavu i knihy jízd. CCS Carnet jde dokonce tak daleko, že dokáže zaznamenat nezvyklé chování vozidla (vysoké zrychlení aj.) a může pomoci vaší společnosti vychovat zodpovědné řidiče.

Prohlédnout demoverzi CCS Carnet


TEMP

Jednoduchá implementace systémů CCS

Výhoda systémů CCS spočívá v jednoduchosti. Používání palivových karet nevyžaduje žádnou zvláštní implementaci, kromě úvodní administrativy. Monitoring vozidel CCS Carnet může být do vozidel implementován zcela bezdotykově, nemusí se zasahovat do kabeláže a elektroniky vozidla. I velké množství vozidel tak může být osazeno Carnet moduly velmi rychle a jednoduše. Zároveň dokážeme vybrané služby přizpůsobit na míru požadavkům vaší společnosti.

 


TEMP

Optimalizujte náklady na pohonné hmoty

Reporty vám umožní analyzovat současný stav. Díky analýze dat potom můžete efektivně plánovat a optimalizovat náklady, které jsou s PHM spojené. Poskytneme vám podrobný výpis všech transakcí každé karty, stejně tak můžete prohlížet společnost jako celek. Společně s podrobným přehledem o cenách benzinu na všech čerpacích stanicích, které akceptují naše karty, vám doporučíme levnější čerpací stanice na naplánovaných cestách nebo ve vašem okolí.


TEMP

Vaše data budou uložena v bezpečí

Bezpečnost je naší prioritou. Systémy CCS, čili data o jízdách, čerpání nebo archivy u nás podléhají pravidlům, která jsou běžná pro bankovní sektor. Také jsme u ÚOOÚ registrovaným zpracovávatelem osobních údajů a splňujeme veškeré normy, které česká legislativa v tomto směru požaduje. Můžete si tak být jisti, že vaše data jsou v bezpečí.